Witamy w Restauracyjce Buongiorno!!!

Buongiorno to mała włoska restauracyjka w centrum Bydgoszczy. W naszym menu znajdą Państwo pyszne makarony, naleśniki, pizze, potrawy z ryb, mięsa, różnego rodzaju przekąski oraz wspaniałe włoskie wina. Każdego dnia do naszej restauracyjki dostarczane są świeże produkty. Korzystamy jedynie ze składników najwyższej jakości, dlatego zdarza się, że niestety nie zawsze wszystkie są dostępne. W zamian za to staramy się stworzyć dla Państwa dania z poza karty aby wynagrodzić brak w menu i dać Państwu możliwość spróbowania innych kompozycji potraw wymyślonych przez naszych kucharzy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego jesteśmy także otwarci na modyfikację naszych dań, pod Państwa prośby, związane z upodobaniami kulinarnymi lub ewentualnymi alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

 

Kuchnia z Włoch

 

Kuchnia z Włoch charakteryzuje się prostotą i szlachetnością składników. Dla Włochów jedzenie jest wielką sztuką, a wynika to w dużej mierze z ich południowego temperamentu i stylu życia. W Restauracyjce Buongiorno nie chodzi tylko o jedzenie, ale o styl życia, dlatego tworzymy atmosferę, w której można cieszyć się w spokoju z przyjemności, jakie ze sobą przynosi. Aby mogli Państwo spróbować prawdziwej kuchni z Włoch, serwujemy specjalnie przygotowane ciasto na włoską pizzę, które potrzebuje około 24 h leżakowania. Z tego powodu musimy uprzedzić, że też czasami gdy popyt jest większy niż zazwyczaj, nie jesteśmy w stanie przygotować ciasta. Liczymy na wyrozumiałość i otwartość w poznawaniu nowych smaków. Jeśli jednak zależy Państwu na konkretnym daniu, sałatce bądź
pizzy zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą serwowanych przez nas dań kuchni włoskiej. Robimy wszystko, żeby byli Państwo zadowoleni i wracali do nas z uśmiechem na twarzy!

 

Restauracja z włoskim kucharzem

 

Buongiorno to restauracja z włoskim kucharzem, dzięki czemu będąc w Polsce mają Państwo możliwość spróbowania prawdziwych, włoskich dań przygotowanych według domowych receptur. Dla osób, które fascynują się słoneczną Italią organizujemy cykliczne imprezy tematyczne, m.in. “Cztery kroki do Włoch – wyprawa kulturalno-kulinarna po Włoszech”. Serwujemy na nich przysmaki z różnych regionów Włoch. Wyróżniamy się dużą elastycznością w kuchni. Na życzenie Klienta możemy przygotować danie ze zmienionymi wedle upodobań składnikami, a także ugotować potrawy, których nie ma na stałe w naszej karcie. Zajmujemy się organizacją imprez do 25 osób. Nasza restauracja to idealne miejsce zarówno na spędzenie wieczoru w gronie znajomych, lunch biznesowy, wyjście rodzinne i randkę. Zapraszamy na wyborne przekąski, prawdziwe włoskie, ręcznie robione makarony, pizzę domowej roboty i wyborne tiramisu przygotowywane przez szefa restauracji Roberto!

Restauracyjka Buongiorno Zaprasza!

Zapraszamy na wyjątkowe włoskie podróże kulinarne. Restauracja BUONGIORNO, jedyne takie miejsce w Bydgoszczy!